Marmara ve Ege bölgesinde yaygın satış ağına sahip olan ASİSTAL ALÜMİNYUM ,  1994 yılından bu yana hizmet vermektedir.   Fabrikamız Kırklareli Organize Sanayi bölgesi içinde yer almakta olup, 44 500 m² lik açık alan üzerinde 22  500 m² lik kapalı alana kuruludur. Son teknolojik gelişmeleri takip eden fabrikamızda  4inç, 6 inç ve 7 inçlik 3 adet presimiz , eloksal tesisimiz, elektrostatik toz boyama ünitemiz, ahşap transfer kaplama merkezimiz  ile mekanik işleme merkezimiz yer almaktadır. Çevreye duyarlı tesisimizde 15m³/saat kapasiteli (360 m³/gün)  kimyasal arıtma ünitemiz ile geri kullanılabilir su elde edilebilmektedir.

ASİSTAL ALÜMİNYUM,  balkanlar başta olmak üzere, Avrupa, orta doğu,  orta Amerika ülkeleri dahil 30 a yakın  ülkeye ihracat yapmaktadır.

Ana satış mağazalarımız Çorlu,  Tekirdağ,  Edirne, İstanbul, İzmir ve Bulgaristan’ın başkenti Sofya olmak üzere  hizmetlerimize devam etmekteyiz.

VİZYON:

Alüminyum ürün ve hizmetlerinde Türkiye’nin lider şirketleri arasında yer almak

Firmamızda faaliyet gösteren tüm birimler olarak Toplam Kalite Sorumluluğu bilincini taşımak

Verimli, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak, iletişimi etkin kılmak, çalışanların bireysel performansını arttırmak ve bilgiyi, başarıyı ödüllendirmek için iç ve dış her türlü kaynağın en doğru ve en faydalı şekilde kullanılmasını sağlamak

MİSYON:

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun alüminyum ürün ve hizmetlerini sunarak yurt içi ve yurt dışı üretim merkezi olmak.